Dost Patiler | Kedi Köpek Dünyası
Doping
AÇILIŞ DOPİNGİ
TL 49 / 1 gün

Açılış Ekranı Dopingi, sitenin açılışında ekrana otomatik olarak gelen bir reklam türüdür. Bu doping ile siteye giriş yapan tüm kullanıcılar ilanınızı görmüş olur. İlanınız yayına alındıktan sonra, hesabım menüsündeki ilanlarım sekmesine tıklayarak, yayındaki ilanlarınıza doping uygulayabilirsiniz.

ANASAYFA VİTRİNİ
TL 39 / 3 gün

Anasayfa Vitrini Dopingi, sitenin anasayfasında ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz bir reklam türüdür. Bu doping ile daha fazla kullanıcıya ulaşabilir, ilanınızı görmelerini sağlayabilirsiniz. İlanınız yayına alındıktan sonra, hesabım menüsündeki ilanlarım sekmesine tıklayarak, yayındaki ilanlarınıza doping uygulayabilirsiniz.

KATEGORİ VİTRİNİ
TL 35 / 3 gün

Kategori Vitrini Dopingi ile, ilanınızı ilgili kedi/köpek vitrininde yayınlayıp daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. İlanınız yayına alındıktan sonra, hesabım menüsündeki ilanlarım sekmesine tıklayarak, yayındaki ilanlarınıza doping uygulayabilirsiniz.

ALT KATEGORİ VİTRİNİ
TL 29 / 3 gün

Alt Kategori Vitrini dopingi ile, ilanınızı ilgili kedi/köpek cinsleri kategorisinde yayınlayıp daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. İlanınız yayına alındıktan sonra, hesabım menüsündeki ilanlarım sekmesine tıklayarak, yayındaki ilanlarınıza doping uygulayabilirsiniz.