Dost Patiler | Kedi Köpek Dünyası
Misyonumuz

MİSYONUMUZ

                Dost Patiler ailesi olarak öncelikli amacımız sokaktaki yardıma muhtaç hayvan dostlarımıza yardımcı olabilmektir. Bu sorumluluğu edinmek için fazla bir şey yapmaya gerek yok. Gözlerinizi kapatıp birkaç dakika onların hayatını düşünmeniz yeterli olur.

Her kış soğuktan ve açlıktan ölen binlerce sokak hayvanı var. Onlara yardım etmek çok da zor değil. Herkes kapısına bir kap yemek bıraksa, onlara barınabilcekleri bir alan oluştursa, sokaktaki dostlarımızın kışı daha rahat geçirmeleri için destekte bulunmuş olabiliriz. Aynı zamanda imkanı olan insanlar sokaklardan ve barınaklardan hayvan sahiplenerek de onların hayatını kurtarabilir. Yazları ise kapı önlerine koyacağımız bir kap yemek ve su ile sıcaklarda susuzluktan ölen sokak hayvanlarına yardım edebiliriz.

Bir diğer amacımız ise, hayvan sevgisini yaygınlaştırıp her eve bir hayvan projemizi hayata geçirmektir. Hayvan sevgisi olmayan insanın, insan sevgisi de olmayacağı düşüncesindeyiz. Hayvanlarla büyüyen çocukların çok daha iyi bir çocukluk geçireceğini, ileride daha iyi ve duyarlı insanlar haline geleceğine inanıyoruz. Unutulmamalıdır ki bir milletin geleceği gençleridir.

Bu hedefler doğrultusunda dostpatiler.com’u kurduk ve insanların hayvan sahiplenmelerini kolay hale getirdik. Sokakta yardıma muhtaç hayvanlara sıcak birer yuva bulmak, insanların hayvan sahiplenmesini kolaylaştırmak ve evlerindeki dostlarına eş bulmak için bu platformu hayata geçirdik.

İlanlarınızı yayınlamanın yanı sıra sokaktaki dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için ücretsiz mama dağıtmaktayız. Evinizdeki dostlarınızın tüm ihtiyaçları için de en uygun fiyatlarla mama ve malzeme satışı yapmaktayız. Forum bölümümüzde ise diğer hayvan sahipleriyle konuşabilir, bilgi paylaşımı sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla;

Dostpatiler.com ekibi